Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky pro Pardubice až do 80000 Kč bez nahlížení do registru dlužníků, půjčky do 5000 Kč ihned na účet, nebankovní hypotéky, konsolidace půjček, vyplacení exekuce.

Banka Vám nepůjčila například kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků nebo stávajícím půjčkám? Vyzkoušejte naše nebankovní služby, kde Vám nabízíme širokou nabídku nebankovních produktů od menších půjček s vyplacením ihned až po nebankovní úvěry s možností rozložení splátek až na 48 měsíců a možnosti předčasného splacení.

Nebankovní půjčky Pardubice

Rychlá půjčka do hodiny na účet nabízí až 5000 Kč, které můžete získat bez zdlouhavého papírování a čekání. O Půjčku stačí zažádat přes internet a peníze můžete mít do hodiny na bankovním účtu.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty umožňuje získat peníze i těm, kteří nemohou žádat u banky z důvodu záznamu v registrech. Půjčky jsou určeny pro zaměstnance a podnikatele s doložitelným příjmem. Při žádosti o půjčku není potřeba ručení nemovitostí.

Půjčky od soukromých osob

Často vyhledávané jsou také půjčky od soukromých osob, které nabízí možnost financování i v obtížných případech, kde klient nemůže získat finanční prostředky z bankovních zdrojů. Půjčku lze využít například pro přechodné období s možností pozdějšího refinancování.

Nebankovní hypotéky

Hledáte nebankovní hypotéku na koupi nemovitosti nebo potřebujete větší hotovost a nemáte dostatečný doložitelný příjem? Majitelům nemovitosti nabízíme nebankovní hypotéky, které můžete použít na financování čehokoliv nebo například pro konsolidaci stávajících půjček a úvěrů.

Online žádost:

Výše půjčky:
Jméno*:
Příjmení*:
Telefon*:
Email:
Měsíční příjem*:
Zdroj příjmu*:
Rodné číslo*:
Bydliště*:
Bydlení*:
Exekuce*:
 NUTNO ZAŠKRTNOUT! Souhlasím se zpracováním osobních údajů a mám zájem o nabídky půjček